Ve jménu umění, bez zásahu do ceny FRES

FRES (token FRESCO) je kótován na FCoin GEM 11. července 2018. za otevírací cenu 0,00004 ETH.

https://exchange.fcoin.com/ex/gpm/fres-eth

I když cena po spuštění klesla na 0,000017 ETH, náš tým trvá na tom, aby cenu nezasahovala.

Žádná správa tržních limitů, žádné obchodní roboty.

Nezasahujeme do trhu, protože chceme, aby se lidé, kteří nerozumí umění a FRESCO, vzdali svých známek hned teď.
Nezasahujeme do trhu, protože chceme, aby lidé, kteří chápou umění a FRESCO, dostali FRES za co nejnižší cenu.

Na rozdíl od mnoha jiných projektů se FRESCO nesnažila být uvedena na žádné burze.

Na dnešním trhu, kde většina burz žádá o směšný poplatek za zápis, bychom tyto peníze raději použili na sponzorování začínajících umělců, financování muzeí umění a navázání strategického partnerství s uměleckými organizacemi, než aby utratili stovky tisíc dolarů za vstupenku.

FRESCO je tu pro umělecký průmysl.

Technologie blockchain je pro nás jen nástrojem, jak zlepšit svět umění.

Nejsme tu proto, abychom čerpali a skládali tokeny.

Řada milovníků umění a sběratelů nám psala s dlouhými zprávami a vyjádřila uznání za FRESCO.

"Ahoj Ting (náš spoluzakladatel), jsem tak ráda, že se s vámi a FRESCO spojím." Cítím, že FRESCO je velkým úsilím propojit umění s nejnovějšími technologiemi. Vždy jsem přemýšlel o tom, jak lze umění kombinovat s nejnovějším technologickým vývojem. Když jsem viděl zprávy o FRESCO, snažil jsem se tě kontaktovat co nejdříve. Úplně souhlasím s touto cestou, kterou jdete.
Od začátku roku 2014 organizuji v Pekingu umělecká sympozia o západních malbách, z nichž většina jsou muzejní přednášky a příležitostné salony. Protože dějiny umění nejsou v životě prvořadou poptávkou, mohli bychom na naše akce přilákat jen omezený počet lidí. Poté, co jsem viděl, co FRESCO dělá, opravdu doufám, že vyzkouším nové způsoby popularizace umění.
Moje myšlenka uspořádat tyto události pocházela z mého dětského vystavení západnímu umění. Byl jsem fascinován, když jsem poprvé navštívil Evropu, kde umělecká scéna, architektury a sochy byly tak fascinující. A nejdůležitější součástí toho bylo absolutní nadšení pro umění mezi veřejností.
Většina muzeí umění nabízí průvodce návštěvníky v různých jazycích, včetně japonštiny a korejštiny, ale ne nutně čínštiny. To mě nutí přemýšlet o zaostávajícím rozvoji uměleckého vzdělávání v naší zemi; přesto jsem v tomto nedostatku viděl také obrovský potenciál pro budoucnost FRESCO. “

Každý pilný čtenář může říct, že spisy FRESCO se liší od jiných braggartových obsahů převládajících ve světě blockchainu. Odmítáme prodávat duté koncepty a technologické fantazie, spíše jsme se vždy drželi srozumitelnosti a serióznosti při vysvětlování uměleckého průmyslu. S ohledem na problémy i efektivní řešení jsme odhodláni otevřít umělecký trh.

Doufáme, že najdeme centralizovanou burzu (CEX), která lidem v uměleckém průmyslu umožní získat tokeny FRESCO stejně snadno jako nákup věcí na Amazonu, protože operace na současných decentralizovaných burzách (DEX) je velmi složitá.

Hlavním důvodem, který jsme uvedli na FCoin, je to, že i když poplatek za plyn za vytvoření seznamu GPM dosáhl stovek tisíc dolarů, celkové náklady jsou stále mnohem nižší než poplatky za kótování top 20 burz na CoinMarketCap.

Některé burzy přímo nevyžadují poplatek za výpis. Alternativně požadují poplatek za komunitní hlasování ve formě vlastních tokenů platformy, propagačního poplatku a dalších poplatků, které chtějí vytlačit poslední kousek z peněženky projektu blockchain.

Jako světová burza s největším objemem obchodování je FCoin v tomto případě naší ideální volbou.

Bezplatné tokeny jsme distribuovali v FRESCO ICD. Naše ICD je kombinace online a offline Proof-Of-Work (PoW), která vyžaduje, aby lidé dělali umělecký test a dodržovali požadavky uměleckých návštěv nebo konverzací. Zkouška eskalovala ve své obtížnosti každý týden.

Tímto způsobem jsme vytvořili první systém těžby tokenů na světě založený na znalostech umění.

V posledních dvou měsících jsme úspěšně přilákali okolo 100 000 lidí, kteří po celém světě hledali Andyho Warhola a Basquiata. Cítíme se docela poctěno, že taková obrovská skupina lidí se chce dozvědět o konkrétním díle umělce a zjistit, proč jsou jedinečná umělecká díla obvykle vyšší než násobky.

Prvním krokem umělecké expanze je informovat veřejnost o velkých jménech v uměleckém průmyslu a o tom, že jejich díla jsou přístupná. Ne všechny kusy Picasso přesahují 50 milionů dolarů; některé z nich se prodávají za přibližně 5 000 GBP.

Pokud bychom zasáhli cenu FRES na FCoin, ceny z uměleckého průmyslu by si FRES nemohly snadno dovolit.

Ne všichni lidé v uměleckém průmyslu jsou bohatí; velké množství umělců žije v průměrném a drsném stavu, ale stále se snaží pokračovat ve své umělecké kariéře.

Většina umělců postrádá umělecká školení a dovednosti, ale příležitosti k objevování a propagaci.

Pokud má umělec takové štěstí, že jej propaguje proslulá galerie, mohl by získat pozici v předních muzeích, aukčních domech a slavných sbírkách.

Pro ty méně šťastné může živobytí z umění zůstat jen snem.

Takový model propagace funguje již stovky let.

Ale dnes, se vznikem globálního bohatství a blockchain technologií, by více talentovaných umělců mělo mít šanci být uznáni a propagováni decentralizovaným způsobem!

Ve společnosti FRESCO vidíme, jak technologie blockchain mohla tyto umělce globálně propagovat, a jsme odhodláni to realizovat.

Jsme přesvědčeni o všem, co děláme, protože opuštěním ICO vidíme neomezené možnosti pro FRESCO v uměleckém průmyslu.

Jsme tady, abychom znovu potvrdili, že se nebudeme účastnit žádných spekulací a fickleness na trhu kryptoměny.

Děkujeme vám za podporu, pokud se chcete podělit o svůj příběh FRESCO, prosím komentář níže.

FRESCO ICD: http://fresco.work/icd
FRESCO Whitepaper: http://fresco.work/whitepaper
FRESCO Twitter: https://twitter.com/fresco_network
FRESCO Telegram Community Talk: https://t.me/fresco_community_talk
Kanál oznámení FRESCO Telegram: https://t.me/fresco_network
FRESCO Weibo: FRESCO__Network
FRESCO Medium: https://medium.com/fresco-network
FRESCO Telegram: https://t.me/fresco_CN_Talk
FRESCO Wechat : frescoteam
FRESCO Bihu ps https: //bihu.com/people/585027
FRESCO Jinse: https://www.jinse.com/member/169345